Технологія IN-FURROW

Технологія IN-FURROW (англ. «ін-фуроу») – внесення будь-яких препаратів (добрива, ЗЗР, мікробні препарати, регулятори росту тощо) у посівну борозну на насіння або у безпосередній близькості від нього під час посіву. 

Основна мета – забезпечення максимального стартового ефекту і мінімізація негативних стресових факторів, що мають місце на початку розвитку рослин, тобто саме у той час, коли рослина найбільш уразлива.

 

Практика внесення препаратів у посівну борозну сьогодні є трендом, що найбільш активно розвивається у сільському господарстві розвинутих країн світу.

Технологія внесення добрив за технологією IN-FURROW повністю відповідає вимогам Стратегії 4’R Nutrients Management Stewardship. Добрива вносять у невеликій нормі (достатній для прояву стартового ефекту) у вигляді спеціалізованого джерела (POP-UP добрива) у один із найбільш критичних строків (початок росту) і у найбільш ефективний спосіб (локальне внесення підвищує коефіцієнт використання елементів).

Технологія IN-FURROW не виключає обробку насіння, вона дозволяє нівелювати обмеження, які мають місце під час нанесення часто несумісних препаратів на насінину. Таким чином, поєднання цих прийомів дозволяє як найоптимальніше «нагодувати і захистити» насіння.

Сумісне внесення фунгіцидів та інсектицидів зі стартовими добривами проявляє синергетичний ефект і покращує захист молодих рослин і проростків. Достатня кількість елементів живлення дає рослині поштовх для швидкого росту.