Технологія ACTion

Active Carbon Technology – технологія Інтенсифікації ризосферних процесів (ризосферний менеджмент)

Технологія базується на концепції ризосферного менеджменту – управління ризосферою рослини – зоною ґрунту, що оточує корінь та знаходиться в тісному взаємозв’язку з кореневими виділеннями (ексудатами) і ґрунтовою мікрофлорою (бактеріями, грибами та іншими організмами).

 

Концепція полягає в максимізації ефективності кореневих процесів, в підвищенні коефіцієнта використання елементів живлення рослинами, а не в збільшенні норм внесення хімічних добрив.

Комплекс ACTion являє собою унікальний набір природних рослинних метаболітів і біологічно активних речовин. За біологічною активністю він має аналогічну дію з кореневим ексудатам рослин, стимулюючи ризосферні процеси і створюючи сприятливі умови для формування коренево-ризосферної взаємодії.

Система корінь-ризосферна мікрофлора формується відразу після проростання насіння. Внесення при посіві стартових добрив Квантум Діафан з технологією ACTion сприяє:

Активному заселенню кореневої зони ще до проростання насіння та стимуляції розмноження мікрофлори навіть за несприятливих умов для її росту;

Підвищенню доступності поживних речовин як за рахунок прямого впливу компонентів ACTion на мобільність важкодоступних елементів так, і опосередковано через стимуляцію життєдіяльності ризосферної мікрофлори.