НВК Квадрат

quantquant
Quantum night1Quantum night1
DSC_5315DSC_5315
DSC_3916DSC_3916
20180503_14241020180503_142410
20180515_14271820180515_142718
viber image 2019-04-24 , 21.25.34viber image 2019-04-24 , 21.25.34
viber image 2019-04-19 , 18.36.57viber image 2019-04-19 , 18.36.57
Logo Kvadrat

Компанія НВК «Квадрат» є піонером українського ринку рідких стартових добрив. Вже упродовж багатьох років ми пропонуємо преміальні рідкі стартові добрива (РСД) марки Діафан. Аналізуючи отриманий досвід, ми постійно вдосконалюємо склад наших РСД, щоб якнайкраще врахувати потреби молодих рослин і дозволити культурі якнайповніше реалізувати свій генетичний потенціал.

Створена НВК «Квадрат» технологія ACTion (Active Carbon Technology) виводить стартове живлення рослин на якісно новий рівень: пропонується не лише забезпечення рослин необхідними для початкового росту елементами живлення, але і створення сприятливих умов для налагодження взаємодії між коренями росин і ризосферою.

Рідкі стартові POP-UP добрива


Преміальні рідкі стартові pop-up добрива для ультралокального внесення під час посіву чи посадки різних сільськогосподарських культур.

Унікальна Технологія ACTion відкриває абсолютно нові для українського ринку можливості менеджменту ризосфери.

Дізнатись більше…

Препарати, що дозволяють підвищити ефективність рідких стартових добрив

Найбільш концентроване хелатне цинкове мікродобриво (EDTA), застосовується для оптимізації початкового росту рослин та забезпечення частини потреби у мікроелементі. Особливо ефективне для припосівного внесення під кукурудзу

Дізнатись більше…

Концентроване марганцеве добриво, що містить мікроелемент у повністю хелатованій формі (EDTA). Застосовується для оптимізації початкового росту рослин і забезпечення частини потреб чутливих культур у мікроелементі.

Для оптимізації початкового росту рослин та забезпечення частини потреби у мікроелементі. Особливо ефективне для припосівного внесення під кукурудзу

Дізнатись більше…

Концентроване мікродобриво, що містить залізо в хелатній формі.

Застосовується для підживлення культур, чутливих до нестачі заліза (овочеві, плодові, виноград, хвойні рослини, газонні трави та інші). Завдяки хелатній формі препарат добре засвоюється рослинами.

Дізнатись більше…

Концентроване мідне мікродобриво, що містить мідь у хелатній формі. Застосовується для підживлення культур, чутливих до нестачі міді (особливо зернові культури та інші). Завдяки хелатній формі препарат добре засвоюється рослинами.

Дізнатись більше…

Високоефективне добриво на основі легкодоступних біологічно активних форм бору для профілактики дефіциту під час проростання і початкового росту рослин

Дізнатись більше…

Високоефективний препарат для профілактики дефіциту та забезпечення рослин бором. На основі легкодоступних біологічно активних форм органічних поліборатів. Збагачено трансактиваторами поглинання бору.

Дізнатись більше… 

Комплекс 100% хелатованих EDTA мікроелементів з високим вмістом азоту, збагачений кальцієм та магнієм. Призначений для позакореневого підживлення зернових, технічних, плодоовочевих та ягідних культур на протязі всього вегетаційного періоду.

Технологія ЕКСТРА-хелатування забезпечує відмінну сумісність в бакових сумішах з концентрованими NPK добривами, біостимуляторами та засобами захисту рослин.

Дізнатись більше…

Комплексне добриво на основі екстракту морських водоростей. Містить комплекс біологічно активних речовин, які проявляють стимулюючу дію на рослини і ризосферну мікрофлору

Дізнатись більше…

Добриво-біостимулятор, містить збалансований набір фітогормонів. Справляє стимулюючу дію на молоді рослини та сприяє налагодженню нормальної взаємодії між коренями рослин і ризосферною мікрофлорою

Дізнатись більше…

Комплексне добриво-антистресант з амінокислотами для позакореневого підживлення рослин.

Містить збалансований набір макро- та мікроелементів, L-амінокислоти рослинного походження та комплекс біологічно активних речовин.

Дізнатись більше…

Рідкий висококонцентрований гумат калію, виготовлений з якісного леонардиту і збагачений розчинними формами кремнію для підсилення антистресового ефекту та зміцнення імунітету рослин

Дізнатись більше… 

Мікрогранульовані добрива

Мікрогранульовані стартові добрива з мікроелементами для ультралокального внесення під час посіву чи посадки сільськогосподарських культур.

Перше в Україні вітчизняне виробництво

Дізнатись більше…