РКД в Україні – минуле, сучасність і майбутнє

2-3 вересня 2021 року у м. Одесса відбулася конференція AGROTRADECLUB 2021: ПАНОРАМА РИНКУ ДОБРИВ.
 
Цьогорічна тематика конференції була присвячена тенденціям на міжнародному та українському ринках мінеральних добрив, зміні потенціалу, динаміки та географії імпорту добрив в Україні.
Серед важливих тем, що обговорювалися, значна увага була присвячена ринку рідких стартових добрив.

Компанія НВК Квадрат виступила спонсором заходу та прийняла участь у організації атмосферного агрохімічного перформанс шоу.

Спеціалістами компанії було зроблено доповіді, які висвітлюють сучасні тенденції розвитку технології використання рідких комплексних добрив у світі та аналіз їх ринку в Україні.

За посиланнями Ви маєте змогу ознайомитись з відеозаписами презентацій на ютуб-каналі організаторів конференції.

«РКД в Україні – від добрива до ефективної технології»

 Ірина Логінова, к. с.-г. н., консультант з живлення рослин НВК “Квадрат”, розглянула історичні аспекти розвитку РКД в Україні та світі, проаналізувала стан та потенціал ринку з врахуванням розвитку науки і можливостей внесення рідких фосфорних добрив.

” Рідкі стартові добрива: як отримати максимум переваг і не нанести шкоди рослині”

Сергій Полянчиков директор з розвитку ТОВ НВК «КВАДРАТ», присвятив увагу питанню виробництва сучасних стартових добрив та вимог, що ставляться до їх якості, а також напрямкам розвитку технології ін-фуроу (In-Furrow®) і підвищенню агрономічної ефективності застосування рідких комплексних добрив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *