Інженерно-технічна служба НВК «Квадрат» за рік переобладнала 120 сівалок

Технологія In-Furrow (ін-фуроу) переконливо набирає популярності серед українських аграріїв. Про це свідчить статистика кількості сівалок, переобладнаних інженерно-технічною службою (ІТС) НВК «Квадрат» під внесення рідких стартових добрив (РСД).

Так, за період ІІ півріччя 2019 – І півріччя 2020 року ІТС НВК «Квадрат» переобладнала 120 сівалок, що майже у 3 рази більше, ніж за попередній сервісний рік.

Левову частку серед переобладнаних сівалок (до 85%) складають сівалки для посіву просапних культур. У цьому сегменті ми відмічаємо тенденцію до зростання зацікавленості серед невеликих господарств (про що свідчить і наш досвід дообладнання сівалок). Це вказує на більш широке усвідомлення переваг технології ін-фуроу не лише серед агрохолдингів, але і серед господарств з невеликим банком землі.

До дообладнання зернових сівалок опцією, яка дозволяє вносити рідкі стартові добрива, сьогодні вдаються частіше великі господарства, в першу чергу під посів ріпаку. Переважно це ті господарства, які вже мали можливість переконатися у перевагах внесення рідких стартових добрив під просапні культури.

Майже на третину переобладнаних за рік ІТС НВК «Квадрат» сівалок було встановлено автоматизовані системи для внесення РСД. Крім того, зростає інтерес до диференційованого внесення рідких стартових добрив за запровадження в господарстві точного землеробства.

Отже, можна з впевненістю сказати, що технологія ін-фуроу є сучасним трендом технології вирощування сільськогосподарських культур в Україні.

 

Дмитро Кущ, керівник ІТС НВК «Квадрат»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *