НВК «Квадрат» вперше в Україні запроваджує нову розробку для підвищення ефективності рідких стартових добрив

Цього року компанія «Квадрат» святкує свій перший ювілей. За 10 років роботи були досягнуті значні успіхи – зростали як попит на продукцію, так і кількість ефективних рішень для оптимізації живлення сільськогосподарських культур. Актуальне питання підвищення стресостійкості рослин зумовило активний розвиток лінійки біостимуляторів Quantum, яка включає добрива на основі амінокислот, екстрактів морських водоростей, гуматів та інших біологічноактивних речовин.

Найбільшим попитом традиційно користуються преміальні рідкі стартові добрива Квантум ДІАФАН для внесення при посіві. У 2019 році НВК «Квадрат» презентувала нову розробку – технологію ACTion, яка націлена на підвищення ефективності рідких стартових добрив. Розробка базується на концепції ризосферного менеджменту. Ідея полягає підвищенні ефективності взаємодії кореневої системи та ризосферних процесів, що беруть участь у мобілізації і поглинанні поживних речовин культурами.

Відтепер при виробництві добрив Квантум Діафан ACTion використовується унікальна композиція природних рослинних метаболітів та біологічноактивних речовини, які мають прямий стимулюючий ефект на рослину через активацію росту кореневої системи та ґрунтової мікрофлори. Крім того, включені до складу компоненти сприяють мобілізації елементів живлення та захищають внесений з добривами фосфор від фіксації та зв’язування ґрунтом.

«Створена технологія ACTion виводить стартове живлення рослин на якісно новий рівень! Ми не лише забезпечуємо рослини необхідними для початкового росту елементами живлення, але й сприяємо  взаємодії між коренями рослин і ризосферою, що в результаті підвищує ефективність використання добрив» – зауважив Сергій Полянчиков, директор з розвитку НВК «Квадрат».

За інформацією НВК «Квадрат»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *