photo_2020-03-24_19-27-29

Про проект

Історія Проекту

Компанія НВК «Квадрат» створила Проект Технологія ін-фуроу в Україні (In-Furrow in Ukraine) для об’єднання ресурсів і напрацювань лідерів ринку щодо впровадження ультралокального внесення добрив і інших компонентів під час посіву у безпосередній близькості від насіння

Разом із партнерами, НВК «Квадрат» працює над поширенням останніх тенденцій і популяризації розробок з технології IN-FURROW.
Метою Проекту є допомога фермерам у впровадженні технології In-Furrow у виробництво та підвищення продуктивності культур.
Партнерство має на меті привнесення досягнень кожного з учасників для успішної реалізації технології In-Furrow в Україні.
Ми відкриті для нових Партнерів, які бажають ділитись своїми рішеннями і досягненнями.

Партнерів
Відгуків
Публікацій

Технології Проекту

Відгуки практиків

У минулому році вперше випробували технологію внесення рідких стартових добрив під кукурудзу і соняшник. Бачили активний стартовий ріст і нормальний розвиток рослин упродовж вегетації. Це дозволило нам зібрати до 12,5 т/га кукурудзи і до 4,3 т/га соняшника. У цьому році плануємо збільшити площі посіву просапних із застосуванням цієї технології.

Віталій Бедрій
ФГ, Черкаська обл., Жашківський р-н

У минулому році ми переобладнали просапну сівалку Kuhn Planter-2 під технологію внесення рідких стартових добрив. Працюємо з добривами Квантум Діафан, фахівці компанії-виробника добрив надають нам агрономічний супровід. Дуже задоволені результатом. Зважаючи на наш результат, сусіди просять у аренду переобладнану сівалку.

Руслан Жук
ФГ, Черкаська обл., Жашківський р-н

Серед основних переваг технології – відсутність візуальних симптомів нестачі фосфору на початку вегетації, кращий розвиток кореневої системи, прискорення розвитку рослин і, врешті, підвищення врожайності. Завдяки технології ін-фуроу ми змогли знизити витрати та ще й отримати приріст врожаю.

Володимир Кравець
ФГ Білінського, Вінницька обл., Козятинський р-н

В умовах нестачі вологи рідкі стартові добрива – ефективний крок для забезпечення молодих рослин необхідними елементами живлення, стимуляції розвитку кореневої системи та покращення поглинання вологи. Сухі добрива в посушливих умовах будуть малоефективні. Внесення рідких стартових добрив є ключовим технологічним прийомом, який дозволить отримати гарантований урожай.

Олексій Сергієнко
Незалежний експерт з агрономічних питань

Використовуємо ультралокальне внесення рідких стартових добрив вже 4-й рік поспіль, що дозволяє нам отримувати в середньому 3 т/га врожайності соняшника, а додавання бору дозволило досягнути навіть 4,2 т/га. Плануємо переобладнати сівалки також під посів пшениці та ріпаку. Внесення РСД дозволяє зберегти потенціал рослин. Тільки з такими рослинами є сенс працювати далі, щоб отримати гарний врожай.

Михайло Порослий
ФГ НІК, Дніпропетровська обл., Солонянський р-н

У 2020 році у посівах кукурудзи і соняшника застосували антистресову програму Квантум. Вона включала внесення рідких стартових добрив Діафан під час посіву і використання антистресових препаратів по вегетації. В результаті, у цей складний рік не просто отримали врожай, але і досягли найвищої у районі врожайності: кукурудзи – 146 ц/га кукурудзи і соняшника 43 ц/га за стандартної вологості. Дуже задоволені результатом і готові поділитись досвідом.

Станіслав Білінський
ФГ Стас, Вінницька обл., Хмільницький р-н

Багато чули позитивних відгуків про технологію ін-фуроу, і у 2021 році вирішили спробувати посів кукурудзи із рідким стартовим добривом. Окрім добрива Квантум Діафан, вносили Квантум Хелат Цинку і мікробний препарат Райз ПІ. Та мали можливість переконатись у дієвості технології ін-фуроу із-за технічної помилки: на площі 15 га один рядок сівалки не подавав розчин у борозну, в результаті цей рядок дуже помітний по всьому полю. Рослини менші за розміром і мають характерне для дефіциту фосфору фіолетове забарвлення нижніх листків. Такий "випадковий дослід" є найкращим переконанням для нас.

Михайло Касенич
ФГ Млинівська Чайка, Волинська обл., Млинівський р-н

Партнери

НВК Квадрат
Компанія НВК «Квадрат» є піонером українського ринку рідких стартових добрив....
Kernel
Кернел є лідером з технології In-Furrow в Україні. Ми маємо...
Agxcel
AgXcel - лідер з виробництва інноваційних прецизійних систем для внесення...
БТУ-Центр
БТУ-ЦЕНТР — це понад 20 років наукових досліджень і ефективних рішень у...